Fajne dzwonki na telefon za darmo do pobrania.

Pomoc w tworzeniu dzwonków i ustaleniu na telefon


Jak przyciąć piosenkę z Ringogo?

1. Otwórz stronę piosenki, na przykład, http://ringogopl.com/tone/La_Tortura-8949/ kliknij przycisk "Pobierz"


2. Na następnej stronie możesz od razu ściągnąć pierwsze 30 sekundę utworu, naciskając na przycisk "Stworzyć dzwonek" lub wyciąć dowolny inny fragment piosenki, który ci się podoba.
Aby to zrobić, kliknij napis "Naciśnij, aby wybrać inny fragment piosenki"Pojawiły się zielone suwaki. Przeciągając je za pomocą myszy lub palcem (jeśli robisz dzwonek z telefonu lub tabletu) wybierz żądany fragment utworu, z którego chcesz stworzyć dzwonek.
Po tym, jak odpowiedni fragment wybrany, naciśnij przycisk "Stworzyć dzwonek".3. Aby ściągnąć twój gotowy dzwonek w mp3 formacie, kliknij przycisk "Pobierz".
Aby ściągnąć dzwonek w formacie m4r na iPhone kliknij przycisk "Pobierz na iPhone".Również możesz wygodnie ściągnąć dzwonek na twój telefon Android za pomocą kodu QR.
Odczytać kod QR można instalując na telefon dowolny skaner QR, na przykład, https://play.google.com/store/apps/details?id=me.scan.android.client

Jak przyciąć piosenkę?

1. Otwórz stronę http://ringogopl.com/create/ kliknij przycisk "Przesłać piosenkę z mojego urządzenia".2. Wybierz piosenkę na swoim urządzeniu i naciśnij "Otworzyć".
Piosenka musi być w formacie mp3 i ważyć nie więcej niż 20 mb.

3. Po tym, jak twoja piosenka jest przesłana, można od razu ściągnąć pierwsze 30 sekund piosenki, naciskając przycisk "Dzwonek mp3 do pobrania" lub "Ściągnąć m4r" na iPhone.
Aby wyciąć dowolny inny fragment piosenki, który ci się podoba, kliknij napis "Naciśnij, aby wybrać inny fragment piosenki", po czym pojawią się zielone suwaki.
Przeciągając je za pomocą myszy lub palcem (jeśli robisz dzwonek z telefonu lub tabletu) wybierz żądany fragment utworu, z którego chcesz stworzyć dzwonek.
Po tym, jak odpowiedni fragment wybrany, naciśnij przycisk "Dzwonek mp3 do pobrania" lub "Ściągnąć m4r" na iPhone.

Jak ściągnąć dzwonek na iPhone?

Aby ściągnąć dzwonek na twój Ajfon konieczny jest program iTunes. Jeśli u ciebie nie jest instalowana, to ściągnij iTunes ze strony Apple.
1. Otwórz iTunes

2. Na górze w menu "Plik" wybierz "Dodaj plik do mediateki". Można również przeciągnąć dzwonek w iTunes myszką.

3. W oknie, które się pojawi, wybierz dzwonek, który stworzyłeś.

4. Dodany plik powinien pojawić się w sekcji "Dźwięki" (lub "Dzwonki").

5. Podłącz iPhone'a do komputera.

6. Wybierz kartę "Dźwięki" i zsynchronizuj.

Jak zmienić dzwonek w iPhone?

1. Otwórz "Ustawienia"

2. Wybierz "Dźwięki"

3. Wybierz "Dzwonek"

4. Wybierz swój nowy dzwonekPolecane do słuchania